«

»

Май 06 2015

Распечатать Запись

В Нікополі продовжується поточний ремонт доріг та інші роботи по благоустрою міста

5 травня працівники Нікопольського райавтодору проводили фрезерування проїжджої частини по вулиці Електрометалургів від Меморіалу «Вічна Слава» до торгівельного центру «Владі». З вирізаних латок видували залишки старого асфальту та пил. Потім ями заливали смолою та засипали новим покриттям, яке загладжує спеціальний каток. На цих роботах задіяно три одиниці техніки та вісім робітників.

Паралельно представники іншої підрядної організації ТОВ «Нікопрогресбуд» фрезерують та здійснюють підготовчі роботи до асфальтування по вулиці Губкіна, в районі приватного сектора.

Крім ремонту доріг, в Нікополі активно косять траву силами КП «Нікопольводоканал». На цих роботах щодня задіяно більше 10 працівників. Косять за допомогою спеціальних тримерів, а також двох тракторів з навісним обладнанням. Силами робітників водоканалу сьогодні було викошено траву в центральній частині міста, зокрема, на проспекті Трубників, а також розпочато відповідні роботи у Парку Перемоги. Завдяки такій плідній праці щодня за допомогою тримерів викошується до 12 тисяч кв. метрів трави.

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/22264