«

»

Апр 02 2015

Распечатать Запись

Німецькі експерти поділилися досвідом енергоефективної реконструкції громадських будівель

За запрошенням голови Дніпропетровської обласної ради Євгена Удода експерти Німецького товариства міжнародної співпраці GIZ поділились своїм досвідом та технічними аспектами енергоефективного будівництва та реновації з дніпропетровськими архітекторами, будівельниками, спеціалізованими вузами, проектними інститутами.

Перед присутніми виступили заступник директора проекту GIZ «Енергоефективність у громадах» Імма Хренова-Шимкіна, консультант проекту GIZ Маріо Бодем, які розповіли про енергоефективну реконструкції громадських будівель. Зокрема, мова йшла про систему «пасивний будинок», яка передбачає гарну ізоляцію, відсутність містків холоду, встановлення теплозбережних вікон, герметичну оболонку будівлі тощо. Завдяки зведенню чи реконструкції будинку за такою системою, споживання енергоносіїв стає в 10 раз менше норми. У Німеччині таким чином функціонують чимало житлових будинків, об’єктів соціальної сфери, зокрема, школи, дитячі садки,спортзали тощо.

«Досвід Німеччини для нас дуже корисний, адже саме ця країна є визнаним у світі лідером з енергозбереження та енергоефективності. Німці як ніхто краще знають як можна заощадити енергоносії. Тому ми охоче візьмемо на озброєння усі їх рекомендації та досвід», — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/22029