«

»

Апр
02
2015

Хореографічні колективи Нікопольського будинку дитячої та юнацької творчості підкорили “Білого Лелеку”

27-29 березня у Дніпропетровську відбувся Всеукраїнський відкритий фестиваль хореографічного мистецтва “Білий Лелека”. На фестиваль з’їхалося багато колективів з різних куточків країни: Харкова, Кривого Рогу, Дніпропетровська, Олександрії, Новомосковська, Кременчука, Одеси, Нікополя та інших міст. Колективи представили розмаїття стилів і творчих знахідок.

Нікопольський ансамбль “Валерія” під керівництвом Маргарити Горбаненко брав участь у номінаціях “Естрадна хореографія діти від 12 до 15 років”. Тут ансамбль представив на суд журі номери “Про бідного студента”  і “Маруся раз, два, три”, та посів ІІІ місце серед учасників даної вікової групи. Соло в номінації “Сучасна хореографія” було представлено номером Вероніки Агеєвої «Україно моя», яка також здобула бронзу серед учасників даної вікової категорії. Старший колектив «Валерії» представив дві композиції: “Ковила степової” та “Щедрик”, за що отримав 3-тє місце в номінації “Сучасна хореографія”.

Зразковий хореографічний ансамбль «Фантазія» (вікова категорія 12-15 років), керівники Олена Сничонкова та Світлана Поваренко, знову став переможцем фестивалю.  У номінаціях:  «Народна стилізація», «Естрадна хореографія», «Класична хореографія», «Сучасна хореографія», «Естрадна хореографія. Соло.» місця розподілились таким чином: Ольга Савіна – І місце, Альона Семьонова – ІІ місце. У номінації «Класична хореографія. Соло.» – Анастасія Борисова здобула срібло.

Ми хочемо відзначити прекрасну організацію і дуже високий рівень фестивалю на чолі з його президентом Іриною Масленниковою.

Permanent link to this article: http://nostalji102fm.com.ua/archives/22014