«

»

Апр 02 2015

Распечатать Запись

Хореографічні колективи Нікопольського будинку дитячої та юнацької творчості підкорили «Білого Лелеку»

27-29 березня у Дніпропетровську відбувся Всеукраїнський відкритий фестиваль хореографічного мистецтва «Білий Лелека». На фестиваль з’їхалося багато колективів з різних куточків країни: Харкова, Кривого Рогу, Дніпропетровська, Олександрії, Новомосковська, Кременчука, Одеси, Нікополя та інших міст. Колективи представили розмаїття стилів і творчих знахідок.

Нікопольський ансамбль «Валерія» під керівництвом Маргарити Горбаненко брав участь у номінаціях «Естрадна хореографія діти від 12 до 15 років». Тут ансамбль представив на суд журі номери «Про бідного студента»  і «Маруся раз, два, три», та посів ІІІ місце серед учасників даної вікової групи. Соло в номінації «Сучасна хореографія» було представлено номером Вероніки Агеєвої «Україно моя», яка також здобула бронзу серед учасників даної вікової категорії. Старший колектив «Валерії» представив дві композиції: «Ковила степової» та «Щедрик», за що отримав 3-тє місце в номінації «Сучасна хореографія».

Зразковий хореографічний ансамбль «Фантазія» (вікова категорія 12-15 років), керівники Олена Сничонкова та Світлана Поваренко, знову став переможцем фестивалю.  У номінаціях:  «Народна стилізація», «Естрадна хореографія», «Класична хореографія», «Сучасна хореографія», «Естрадна хореографія. Соло.» місця розподілились таким чином: Ольга Савіна — І місце, Альона Семьонова — ІІ місце. У номінації «Класична хореографія. Соло.» — Анастасія Борисова здобула срібло.

Ми хочемо відзначити прекрасну організацію і дуже високий рівень фестивалю на чолі з його президентом Іриною Масленниковою.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/22014