«

»

Апр 01 2015

Распечатать Запись

На Дніпропетровщині пробне ЗНО складали близько 10 тис абітурієнтів

Пробна сесія ЗНО тривала 21 та 28 березня. У ній взяли участь близько 10 тис абітурієнтів. За підсумком обох днів було використано понад 15 тис зошитів ЗНО.
Про це повідомляє департамент освіти і науки облдержадміністрації.

У заключний день пробної сесії, 28 березня, понад 6,8 тис абітурієнтів складали іспити з математики (базовий та поглиблений рівні), фізики, хімії, географії, біології, історії України, англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов. Для цього на Дніпропетровщині працювали 36 пунктів тестувань, де чергували громадські спостерігачі.

За підсумками двох днів пробної сесії восьмеро учасників порушили процедуру і були видалені з аудиторій. Причиною дискваліфікації у всіх випадках стало використання мобільних телефонів.

Як повідомлялось, оцінки пробної сесії не впливають на результати основної. У ході попереднього ЗНО кожен абітурієнт міг випробувати свої знання у будь-якій з 12 дисциплін оцінювання. Вартість одного тестового зошита складала 89 грн.

Нагадаємо, що пробна сесія ЗНО стартувала 21 березня. Тоді понад 8,3 тис майбутніх вступників Дніпропетровщини складали попереднє тестування з української мови та літератури. Основна сесія ЗНО розпочнеться 24 квітня тестуванням з української мови та літератури.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/22010

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.