«

»

Мар 23 2015

Распечатать Запись

Кидаючи сміття, подивіться, чи вас не знімають?

З настанням весни все більше людей віддають перевагу прогулянкам містом. Та, йдучи по алеї чи прогулюючись у парку, важко не помітити сміття, якого там бути не повинно. То ж хто у цьому винен?

За прибирання тієї чи іншої території нашого міста відповідає певне приватне чи комунальне підприємство. Так, наприклад, часто можна побачити працівників та техніку «Нікопольводоканалу» за прибиранням парків і доріг центральних вулиць міста, співробітників обслуговуючих компаній, які прибирають алею по проспекту Трубників та інші об’єкти.

Роботи з благоустрою та прибирання Нікополя тривають. Керівником міста Андрієм Фісаком відновлено практику проведення щотижневого «Чистого четверга». Так, за минулий тиждень працівниками ТОВ «Куб ЛДФ» з алеї, що за танком, було вивезено шість кубів сміття, ще 96 кубів прибрала обслуговуюча компанія «Домком Нікополь», вичистивши всю алею по проспекту Трубників.

30 кубів сміття зі скверу біля медучилища, а також уздовж червоних ліній прибрала обслуговуюча компанія «Ніко-АРС». З міських парків комунальним підприємством «Нікопольводоканал» було вивезено 35 кубів сміття. Ще на 20 кубів сміття стало менше завдяки КП «Нікопольтеплоенерго». Минув лише тиждень, а на вищезазначених ділянка* міста вже повно киданого сміття. То ж, хто у цьому винен? Влада? Комунальні підприємства? Чи люди, які не цінують чистоту в місті та працю інших?

Щодня молодь і не тільки викидає сміття просто посеред вулиці. Відпочиваючи на алеях, люди не вважають за потрібне прибирати після себе. У парках та на зупинках автобусів безліч перевернутих урн. З кожним викинутим папірцем чи недопалком люди перетворюють наше місто на сміттєзвалище, а потім шукають винних у тому, що воно забруднене.

Звичайно, є організації, які не зовсім добросовісно ставляться до прибирання міста. Деякі представники малого та середнього бізнесу не прибирають закріплені за ними території, а іноді і свої власні. Ще однією проблемою є викидання сміття мешканцями приватного сектору у сміттєбаки, які знаходяться на території багатоповерхівок, або ж, взагалі, на узбіччя Доріг.

Міський очільник Андрій Фісак зазначає:

— нікопольці завжди славились тим, що були добрими господарями на своїй землі. Усім нам треба про це згадати, бо мова йде про наше рідне місто. Звичайно, відповідні служби мають якісно виконувати свою роботу щодо прибирання та очищення міста від сміття, але й самим нікопольцям потрібно подбати про покращення санітарно-екологічного стану міста, підтримуючи чистоту на своїх подвір’ях і прилеглих до них територіях.

Якщо ви стали свідком викидання містянами сміття у непризначеному для цього місці, зафіксуйте це та надайте знімки до Нікопольської міської ради або на електронну адресу press.nik-gs@mail.ru.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/21915