«

»

Фев 24 2015

Распечатать Запись

Перспективи розвитку ЖКГ – енергозбереження і енергоефективність у житловому фонді

19-го лютого у сесійній залі міськради відбулось засідання Громадської ради. Тема, яку обговорювали, стосувалась проблем та перспектив розвитку сфери житлово-комунального господарства.

У своєму вступному слові виконуючий обов’язки міського голови Андрій Фісак окреслив проблеми житлово-комунального господарства Нікополя та поділився перспективними планами реформування цієї сфери. Особливо, що стосується політики енергозбереження та енергоефективності у житловому фонді.

Начальник УЖКГ Ірина Сандул доповіла про створення конкурентного середовища на ринку житлово-комунальних послуг.

Про проблеми життєдіяльності ОСББ присутнім розповів начальник відділу комунального господарства УЖКГ Володимир Жилін.

Представник ТОВ «КК «ДомКом Нікополь»» Сергій Краснослободцев акцентував увагу на інноваціях у сфері житлово-комунальних послуг. Зазначив, що у зв’язку із стрімким зростом цін на енергоресурси, головне завдання місцевої влади та обслуговуючих компаній – термомодернізація житлових будинків та децентралізація опалення. Для цього запропонував залучати населення до енергозбереження, а також розробити механізм підтримки ОСББ.

Директор обслуговуючої компанії «Ніко-Арс» В’ячеслав Єрохов заявив про намір вдвічі підвищити застарілі тарифи на обслуговування будинків та прибудинкових територій. Підкреслив, що додаткові кошти підуть на ремонт застарілої інженерно-технічної бази.

Проблеми, з якими доводиться зустрічатись, та планами щодо їхнього вирішення поділились члени громадської ради та представники ОСББ.

Наприкінці засідання прийняли проект резолюції громадської ради.

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/21750