«

»

Июль
11
2012

У Нікополі відкрився сучасний навчальний центр IQ 267 на базі заводу «Інтерпайп»

У Нікополі голова облдержадміністрації Олександр Вілкул відкрив сучасний навчальний центр IQ 267 заводу «Ітерпайп Ніко Тьюб» для підготовки і підвищення кваліфікації персоналу підприємства.
Про це ІА «МОСТ-ДНЕПР» повідомили в прес-службі Дніпропетровської ОДА.
Під час свого робочого візиту на завод губернатор провів нараду з адаптації професійно-технічної освіти з реальними потребами ринку праці регіону.
«Відкриття сучасного навчального центру на базі заводу« Інтерпайп Ніко Тьюб »- це успішний результат адаптації регіональної системи освіти до реальних потреб ринку праці, яка проходить в рамках реалізації Комплексної стратегії розвитку Дніпропетровщини. Такий підхід дозволяє готувати фахівців, які будуть стовідсотково забезпечені роботою, а провідним підприємствам регіону – кадрово забезпечити процес своєї модернізації. Це європейський підхід, який сьогодні застосовується на провідних підприємствах Дніпропетровщини у сфері професійно-технічної освіти», – сказав Олександр Вілкул.
Губернатор привітав перших слухачів навчального центру підприємства з професійним святом – Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості України.
«Завдяки вашій наполегливій, щоденній роботі, Дніпропетровська область впевнено несе почесне звання локомотива національної економіки. Завдяки вам Дніпропетровщина – відома в усьому світі, як центр виробництва високоякісної металургійної продукції. Вітаю вас, сильних і мужніх людей, загартованих як сталь, які щиро люблять свою роботу, з професійним святом», – сказав Олександр Вілкул.

Permanent link to this article: http://nostalji102fm.com.ua/archives/2173