«

»

Июл 11 2012

Распечатать Запись

Руслан Токар провів особистий прийом громадян

В понеділок, 9 липня, міський голова Руслан Токар провів особистий прийом громадян. За вирішенням проблемних питань до очільника міста звернулося 37 мешканців. Загалом питання, що потребували вирішення, стосувалися сфери ЖКГ. Через відсутність освітлення в підїздах та незадовільне прибирання обслуговуючої території, жителі нарікали на незадовільну роботу «Коменерго».
Літня пора в самому розпалі, а громадяни вже турбуються щоб не замерзнути взимку. Тому під час особистого прийому надходили скарги стосовно низького температурного режиму в квартирах. Як зазначив Руслан Токар, вже розпочалися роботи по підготовці до опалювального сезону 2012-2013 років. Балансоутримувачі і обслуговучі компанії проводять планові роботи з перевірки та підготовки об’єктів до зими. Усі проблемні питання обов’язково будуть враховані при проведенні цих робіт, — наголосив міський голова.
Питання бродячих собак, турбує майже кожного пересічного жителя. Молода матуся, яка проживає в районі «Кристалу» нарікала на безпритульних собак, які останнім часом заполонили дитячий майданчик і становлять небезпеку маленьким діткам. Міський голова дав розяснення, що вже восени в Нікополі відкриють притулок для тварин. Багато часу зайняла підготовка і затвердження усіх дозвільних документів, в найближчий термін розпочнуться будівельні роботи.
Під час прийому підіймалися вже традиційні питання: ремонтів будинків, дахів багатоповерхівок, каналізаційних випусків. Зверталися нікопольці і з соціальних питань. Допомога по оформленню субсидії, покращення житлово-побутових умов, будівництво пандусу для дитини-інваліда – ці та інші питання обговорювалися під час прийому. Небайдужі до збереження історії нікопольці запропонували очільнику міста спорудити пам’ятник відомому українському письменнику і кобзарю Тарасу Шевченку.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/2169