«

»

Июн 26 2012

Распечатать Запись

В Нікополі будуть активно боротися з підприємцями, які ведуть свій бізнес нелегально

Про це говрили під час наради, яка відбулася за участю міського голови Руслана Токаря з керівниками правоохоронних  та контролюючих органів. Метою заходу було обговорення ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо підтримки малого і середнього бізнесу в секторі реальної економіки.

Як було зазначено, на жаль, в місті, за офіційними даними, працевлаштовано лише 40% громадян від загально кількості (в Нікополі проживає 120 тис.населення). Такий показник говорить про те, що більшість жителів ведуть свою діяльність без оформлення відповідних документів. Через це, бюджет міста щомісяця недоотримує значні кошти, які в подальшому б направлялися на розвиток інфраструктури, проведення ремонтів закладів соціально-культурної сфери, доріг, крівель багатоповерхівок та ін. Тим паче, що нелегальний бізнес в значній мірі перешкоджає підприємцям, які офіційно зареєстровані. Адже вони, в залежності від виду діяльності,  платять податки та збори до всіх фондів, є роботодавцями, створюють додаткові робочі місця, а головне, що їх працівники соціально захищені.

Усі, хто веде свій бізнес легально, будуть отримувати підтримку з боку місцевої влади. Іншим субєктам господарювання, громадянам, керівники порадили в найближчий час легалізовувати свою діяльность, згідно з чинним законодавтсвом.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/1981