«

»

Май 21 2012

Распечатать Запись

Працівники музейної справи відзначили своє професійне свято

Музейна справа у нашому краї має давню і славну традицію. Її вже 93 роки творять люди, які усвідомлюють свою відповідальність перед прийдешніми поколіннями у справі збереження безцінних скарбів цивілізації.

Завдяки зусиллям музейних професіоналів, він є одним із провідних осередків збереження культурної спадщини в Дніпропетровській області. Там щорічно представлені десятки знакових виставкових проектів. Завдяки ініціативності працівників, налагоджуються партнерські відносини з музейними центрами України та Європи, що формує позитивний імідж Нікополя.

З нагоди професійного свята, 18 травня, в приміщені Нікопольського краєзнавчого музею відбулися урочистості.

Слова вітання від імені міського голови Руслана Токаря, депутатського корпусу звучали від секретаря міської ради, голови фракції Партії регіонів Михайла Метера, який вручив Почесні Грамоти кращім співробітникам музею. «Праця працівників музею неоціненна. Завдяки вивченню історії ми ростемо, отримуємо знання про свій край. Хочу привітати вас з професійним святом, побажати здоров’я, творчих успіхів та великих досягнень у вашій справі, – зазначив Михайло Метер у своєму привітанні».

В знак пошани, директор краєзнавчого музею Олександр Кушнірук подарував депутатам святкові буклети — мапи міста.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/1649