«

»

Май 17 2012

Распечатать Запись

«Чарівна Ялта 2012» скорилася нікопольським талантам.

У культурному житті нашого міста відбулась значуща подія — два нікопольських зразкових коллектива: студія хореографії «Дансер» та вокальна студія «Рін Сен» стали  переможцями на престижному міжнародному фестивалі — конкурсі молодих обдарувань «Чарівна Ялта 2012».

Ця маленька творча делегація дійсно прославила наше місто, адже призовий багаж нікопольських артистів складався з 9 призових місць, з яких 6 перших місць і 3-других! В черговий раз порадували своїм талантом Ксенія Коковихін (11 років) і Софія Попова (12 років). Дівчата не лише відвезли з собою хореографічне Гран-прі, виступаючи як дует «Дансер», а й стали переможцями у сольному виконанні.

Цього року міжнародний конкурс зібрав кілька десятків обдарованих дітей з Литви, Росії, Казахстану, Узбекистану, Молдови та України. Про його престижності і значущості говорить високий рівень організації та зірковий склад суддівської колегії, головою якої був народний артист України, лауреат міжнародних конкурсів, танцмейстер Віденських балів — Григорій Чапкіс, а також переможниця проекту 4-го сезону «Танцюють всі» — Тісато Ісікава. Конкурс входить в серію фестивалів «Дізнайся Україна!», що в свою чергу, говорить про серйозні перспективи,які  відкриваються для наших переможців у майбутньому.

Свою перемогу нікопольські зірочки хочуть розділити зі своїми керівниками: Іриною Ковальською (вокальна студія «Рін Сен»), Іриною Андрєєвою, Наталією Кологривою (студія танцю «Дансер»).

А також, з ще одним чоловіком, без чиєї допомоги участь у конкурсі стояла б під питанням. Як стверджує батьківський комітет, прийняти участь в «Чарівній Ялті 2012» дітки змогли завдяки особистій підтримки мера Нікополя, голови міської організації «Партії Регіонів» Руслана Токаря.

Дуже важко у фінансовому плані самому допомагати дитині розвивати його талант, — розповідають матері. — На всі конкурси, в яких наші діти брали участь, ми їздимо в основному за свій рахунок. Чомусь міські меценати не хочуть спонсорувати талант нікопольських діток, що прославляють наше місто на фестивалях і конкурсах. З питанням фінансування поїздки на конкурс «Чарівна Ялта 2012» ми зіткнулися і цього разу. Куди ми тільки не зверталися по допомогу профінансувати нашу поїздку, щоб показати талант нікопольців, скрізь отримували німу  відмову. Останньою надією залишався міський голова. На особистому прийомі у мера, ми розповіли про свою проблему, і отримали його тверду підтримку. Ми щиро вдячні Руслану Токарю, Нікопольській організації «Партії Регіонів», якою він керує, а також всій міській раді, за підтримку і допомогу в здійсненні нашої маленької мрії.

До речі, за три дні перебування в Криму, юні таланти не тільки репетирували й виступали, а й чудово відпочили, познайомилися з багатьма пам’ятками Криму, знайшли нових друзів та запаслися здоров’ям для нових творчих подвигів. Адже вже восени 2012 року, наші колективи запрошені в місто Прага, для участі в міжнародному конкурсі «Феєрверк талантів».

Дуже хочеться вірити, що шляхетні меценати Нікополя допоможуть юним даруванням прославити наше місто і на престижному конкурсі в Чехії.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/1630