«

»

Май 15 2012

Распечатать Запись

Новобранці врятували життя людині

Ім’я двох солдат зенитно-ракетного полку А-0593 Руслана Мироненко та Володимира Глянко сьогодні повинні бути відомі майже кожному мешканцю міста. Адже ці військовослужбовці проявили себе як справжні герої — рятуючи життя 39-ти річного мешканця Нікополя та його неповнолітньої донечки.

Місце, де ледве не трапилася драма — міська Набережна, є улюбленим місцем відпочинку нікопольців. 5 травня Олександр Буц, «відпочивав» разом зі своїми друзями на березі Каховського водосховища. В цей же день Руслан Мироненко та Володимир Глянко, після урочистого проведення військової присяги, разом з батьками відпочивали  біля Меморіалу “Гармата”. Фотографуючись, хлопці почули оклик людей з проханням врятувати людину, яка знаходилася у  забороненому для купання місці Каховського водосховища. Будучи на підпитку, чоловік  мабуть не розрахував сили, хвилею його вдарило об каміння, втративши свідомість він  почав тонути. Не гаючи часу, товариші по службі, та батько солдата Володимира Глянка стрибнули в воду — рятувати потерпілого.

Як зазначають свідки: чоловік майже не подавав ознак життя. Браві солдати надали йому першу медичну допомогу, та викликали «швидку». Після чого, врятованого чоловіка лікарі доставили до реанімаційного відділення 1-ї міської лікарні міста Нікополя. На сьогодні його життю нічого не загрожує.

Гідний героя вчинок військовослужбовців належним чином буде відзначено міською владою.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/1609