«

»

Май 10 2012

Распечатать Запись

В Нікополі відбувся грандіозний концерт-закриття міської спартакіади шкіл міста

8 травня, напередодні святкування 67-ої річниці Великої Перемоги, 5,5 тисяч учнів з 25-ти шкіл Нікополя взяли участь в закритті міської спартакіади.

Вперше в історії Нікополя відбувся захід, який вражав своєю масштабністю.

Спартакіада проходила за підтримки міського голови Руслана Токаря та під егідою міської організації Партії регіонів.

На стадіоні Електрометалург, що зібрав учасників, вболівальників, царила справжня спортивна атмосфера. Адже по черзі, кожна команда виходила на стадіон несучи прапор школи. До того ж, команди вирізнялися одна від одної різнобарв’ям своїх костюмів та намагалися не бути схожими одна на одну.

Вітав школярів, вчителів фізичної культури та тренерів, міський голова Руслан Токар, який зазначив, що це перша сходинка в організації подібних масових заходів та запевнив, що в майбутньому в Нікополі відроджуватимуться спортивні традиції. Спартакіада проводитиметься щорічно,  адже учні мають добру нагоду поспілкуватися і продемонструвати свої спортивні вміння.

Переможців шкільних турнірів і змагань, які проходили в закладах освіти протягом року, Руслан Токар нагородив кубками та Почесними Грамотами.

Також організатори приготували сюрприз: вітали учасників спартакіади з її урочистим закриттям — український молодіжний поп-гурт «Пара Нормальних».

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/1581