«

»

Апр 13 2012

Распечатать Запись

Міський голова провів особистий прийом громадян

Міський голова Руслан Токар провів особистий прийом громадян. До керівника міста зі своїми невирішеними питаннями звернулися більше 50-ти нікопольців. Ветерани, інваліди І-ІІ груп, багатодітні матері та інші категорії населення, просили вирішити життєві проблеми.

Традиційно найбільш актуальними залишаються питання сфери житлово-комунального господарства. Жителі багатоповерхівок цікавилися, коли розпочнеться ремонт покрівель. Як пояснив міський голова, найбільш проблемні будинки внесено в перелік Програми розвитку ЖКГ на поточний рік. Їх ремонт розпочнеться в травні.

Надходили і звернення, стосовно проведення ремонтів будинків, що знаходяться в стадії деформації. Міський голова дав доручення: включити будівлі до Програми обстеження. Після проведення відповідних експертиз, розпочати їх капітальний ремонт.

Підіймалися і питання соціального характеру, зокрема, багатодітні та одинокі матері зверталися до мера з приводу поліпшення їх житлових умов.

Жителі, які мають дачні ділянки в товариствах «Металург-1», «Металург — 2», «Бытовик», «Здоровье», звернулися з проханням поновити садівничий маршрут у напрямку цих товариств. Руслан Токар пообіцяв, що вже з 01 травня, 2 рази на день: вранці та ввечері нікопольці матимуть змогу їздити до своїх дачних ділянок.

Зверталися до очільника міста і пенсіонери, які скаржилися на те, що в деяких лікарняних закладах з них беруть гроші за надані медичні послуги. Мер пообіцяв взяти дане питання на особистий контроль. Адже, згідно з рішенням виконкому, в лікарнях заборонені платні послуги, окрім профоглядів. В конкретних випадках, проти лікарів, які вимагають з пацієнтів гроші, будуть проводитися службові розслідування. Вони будуть покарані.

Підіймалися питання небайдужих жителів щодо благоустрою Каштанової алеї та селища Північного.

Звернулися до міського голови представники товариства «Меморіал» з вдячністю за надану допомогу. За проведений ремонт ліфтів дякували і члени ОСМД «Горлиця-1».

За результатами прийому усі питання детально вивчені і в подальшому будуть вирішені. Їх виконання взято під особистий контроль міським головою.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/1464