«

»

Мар 14 2012

Распечатать Запись

У Нікополі почастішали випадки ДТП за участю дітей

З початку року в Нікополі та Нікопольському районі сталося дві дорожньо-транспортні пригоди, в яких неповнолітні учасники дорожнього руху травмовані.

— Найчастіше аварії стаються у місцях, де відсутня дорожня розмітка або обмежена видимість. Основна причина дорожньо-транспортних пригод — елементарне недотримання водіями та дітьми правил поведінки на дорогах. — Зазначив у своєму повідомленні інспектор зі зв’язків з громадськістю відділення ДАІ Нікополя і Нікопольського району Д. Г. Панцир.

Співробітниками Державтоінспекції приймається безліч заходів з профілактики дорожньо-транспортних пригод, у тому числі невпинно ведеться робота, як з водіями, так і з самими дітьми, а також з особами, відповідальними за здоров’я останніх — це батьки та педагоги. Слід зазначити, що, як раз, таки прагнення звести нанівець дитячий травматизм на дорогах, і є, мабуть, пріоритетним напрямком всієї профілактичної та пропагандистської діяльності ДАІ.

Хранителі порядку на дорогах, в який раз, звертаються до батьків, педагогів і дорослих з настановами і проханням проведення з дітьми бесід про важливість знань правил поведінки на проїжджій частині та поблизу неї. Крім того, нагадують про те, що не варто забувати правильно пристібати дитину в машині, і про правила поведінки в екстремальних ситуаціях.

Напередодні весняних канікул необхідно особливу увагу приділити дітям, щоб уникнути нещасних випадків з можливими трагічними наслідками.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/1252