«

»

Фев 27 2012

Распечатать Запись

Міський голова привітав із знаковою датою 100-річного ювіляра

23 лютого став символічним днем для нікопольського ювіляра Івана Лаврентійовича Гурби. У цей день дідусь святкував своє сторіччя, з чим його вітав міський голова Руслан Токар.

Іван Лаврентійович пережив дві світові війни, голодомор та інші життєві катаклізми, але це не завадило йому впевнено йти життєвим шляхом аж до 100 років. За цей час він працював на торф’яних розробках, служив в армії, військах МВС. За свою «залізну» волю, мужність та працьовитість нагороджений медаллю «За роботу в період Великої Вітчизняної війни». Разом із своєю вже покійною дружиною він виховав трьох дітей, має 5 онуків та 6 правнуків. Говорить, що секрет його довголіття – добросовісна праця та здоровий спосіб життя.

Поздоровити ювіляра-довгожителя прийшли міський голова Руслан Токар, секретар міськради Михайло Метер та інші представники міської влади. Очільник міста потиснув ще міцному дідусеві руку і щиро привітав з такою почесною датою, підкреслюючи, що молоде покоління повинно брати приклад з таких людей.

Багато квітів, солодощі, максимум уваги від рідних, близьких, сусідів та керівництва міста. Що може бути краще для ювіляра? На знак щирої подяки він запросив почесних гостей до столу. А Руслан Токар пообіцяв, що навесні в будинку пенсіонера буде зроблено косметичний ремонт, аби Іван Лаврентійович почував себе комфортніше у своїй оселі. Адже він дійсно на це заслужив!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/1161