«

»

Фев 07 2012

Распечатать Запись

Увага! Незабаром весняний призов!

Працівники Нікопольского об’єднаного військового комісаріату вже чекають на майбутніх солдатів.  Згідно з наказом військового комісару Нікопольського об’єднаного військового комісаріату з 1 січня по 31 березня 2012 року оголошено приписку до призовної дільниці громадян 1995 року народження. У зв’язку з цим всі чоловіки цього віку та старші, які не пройшли приписку раніше, зобов’язані з’явитись у військкоматі, що розташований за адресою: вул. І.Сірка, 39. Час явки та документи, які необхідно при собі мати, зазначені у повістці, що має прийти за місцем проживання призовника.

Разом з тим, на підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України з 01 квітня по 31 травня поточного року проводиться призов громадян на строкову військову службу. Це означає, що кожен житель чоловічої статі міст Нікополь та Марганець, а також Нікопольського району, 1994 року народження, яким в період призову виповниться 18 років, має з’явитись до військкомату до 1 квітня 2012 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу, та посвідчення про приписку до призовної дільниці. Також це стосується громадян, 1987-1993 років народження, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин. Щоправда багато юнаків або чоловіків у наш час намагаються ухилитись від призову в різний спосіб. Але вони мають пам’ятати, що за подібні вчинки несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

На проблемі ухилення від військової служби призовників Нікопольщини акцентував увагу начальник відділення комплектування Нікопольского об’єднаного міського військового комісаріату Олег Євгенович Бадюлін. Бувають випадки, коли громадяни не з’являються на повторне медичне обстеження після тимчасової відстрочки. Тоді цим питанням починають опікуватись дільничні інспектори міліції, що відволікає їх від виконання безпосередніх обов’язків. Придатний до військової служби чоловік, який проігнорував декілька призовів згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення має сплатити штраф у розмірі від 85 до 119 гривень.

Щоб у никнути непорозумінь та зберегти свій бюджет, працівники військкомату закликають призовників вчасно звертатись до них, і дотримуватись умов чинного законодавства.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/1012